Sık Sorulan Sorular

Sizlerden gelen sorulara verdiğimiz cevaplar.

Sigarayı Bırakmanız için neler yapıyoruz ?

Biorezonans ile yapacağınız seans öncesi son sigaranızı içiyorsunuz ve bu sigarayı küçük cam tüpün içine söndürüyorsunuz. Bu cam tüpün içindeki sigara sayesinde cihazımız sizin vücudunuzda ki  sigaraya karşı alışkanlık oluşturan nikotin frekanslarını vücudunuzdan temizleyerek alışkanlığı tamamen ortadan kaldırıyor. Seansdan önce içeceğiniz son sigaranın çoğunlukla içtiğiniz marka olması seansın etkinliğini artırmaktadır.

Bilmeniz gereken önemli konular nelerdir ?

Biorezonans terapileri detoks – temizlenme için yapılan senaslardır. Bu yüzden seanslara başlamadan su tüketiminize dikkat etmeli ve gerekli sıvıyı tüketmelisiniz. Seanslar esnasında vücudunuzun sıvı eksiği olmaması önemlidir. 45 dakikalık seansla beraber vücudunuzda temizlenme süreci de başlamaktadır. Bu nedenle de vücudunuzun sıvı eksiği olmamalıdır. İlk 72 saat çok önemli olduğu için ve temizlenme sürecinin başarısı için günlük tükettiğiniz su miktarına ilave olarak 2 litre daha su tüketmelisiniz. Detoksun etkisine bağlı olarak hafif kabızlık, halsizlik ya vücudunuzda kül-sigara kokusu olabilir. Ama tamamen geçici olan bu durum kolayca sigarayı bırakmanızın keyfini gölgeleyemez.

Sigara bırakma terapisi sonrası isteğin üzerine gitmek…

Biorezonans seansının size sunduğu en büyük avantaj ise “üzerine gitme davranışı”dır. Seanstan sadece 2 gün sonra istediğiniz gibi sigara içilen ortama girebilirsiniz. Canınızın istediği gibi kahve, çay veya alkol tüketebilirsiniz. Göreceksiniz ki sigaraya karşı en ufak istek duymayacaksınız. Biorezonans ile sigarayı bırakmak işte bu kadar kolay.

Sigara Bırakma Oranlarımız Nedir ?

Megalife bünyesinde gerçekleştirilen seanslardan oluşturulan istatistik bilgilerine göre biorezonans terapileri kişilerin %96’sında etkli sonuç vermekte ve nikotin alışkanlığı ortadan kalkmaktadır. Bu kişilerin %18,5’sinde etkinin sağlam ve kalıcı olması için destek seansı gerekmektedir. % 5 inde ise 3 ay içerisinde yapılan 2. seans gerekli olmaktadır. %4 gibi oranda ise sigara içme isteğinde azalma veya seansların diğer etkileri görülmemiştir.

SIK SORULAN SORULAR

BİOREZONANS SİGARA BIRAKMA

error: İçerik koruma altında !!
Scroll to Top