Sigaradan Kurtulmak İstiyorum

Sigaradan Kurtulmak İstiyorum

Sigaradan Kurtulmak İstiyorum

Alışkanlıkları terketmek her zaman zordur. Bahsettiğimiz ne olursa olsun hayatımızdan çıkarmak ve yerine bir şeyler koymak cesaret ister. Sigara da kişilerin yerine bir şey koymakta zorlandığı alışkanlıkların başında gelmektedir. Oysa sigara alışkanlığını televizyon ya da çikolata alışkanlığından ayıran temel nokta sağlığımıza büyük zararlar vermesidir. Bilinçli şekilde ve yeterli araştırma yapıldığında sigaranın ne denli ciddi boyutlarda zarara neden olduğunu kolayca görebilirsiniz. “Sigaradan kurtulmak istiyorum!” deyin ancak bu sayede gerçek adımı atmış olursunuz.

 

Sigaradan Kurtulmak İstiyorum” Diyorsanız Neler Yapmalısınız?

Evet sigara kullanımı ciddi bir alışkanlık ve bunu aşmak biraz gayret, bolca sabır ve yüreklilik gerektiriyor. Zaten bu işin kolay olacağını sigaradan kurtulmuş ya da kurtulmayı denemiş hiçbir tiryaki de söylemez. Ancak zor olması imkasız olması anlamına da gelmez. İrade gücünüzle aşamayacağınız engel olmadığını bilin yeter!

Sigaradan kurtulmak isteyip de kendinizi yetersiz görüyorsanız uzman desteği alabilirsiniz. Bunun en basit basamağı bir psikologla görüşmek olur. İnsan olarak hepimizin en temel ihtiyacı anlatarak rahatlamaktır. Karşınızda güven duyduğunuz, üstelik konunun uzmanı bir kişi de varsa destek alabilir, içinizi döküp sizi yönlendirmesine izin verebilirsiniz.

Sigara bırakma konusunda daha somut bir destek istiyorsanız biorezonans terapilerini denemelisiniz. Kesin çözüm sunan, sonuç odaklı bir tedavi şekli olan biorezonans terapi sigarayı sadece bedeninizden değil zihninizden atmaya yardımcı olduğu için kesin çözüm sunmaktadır.

Peki biorezonansla sigarayı nasıl bırakabilirim diyorsanız aklınız herhangi bir olumsuzluğa takılmasın çünkü işlem basamakları oldukça basit ve etkili. Biorezonans bir cihaz uygulamasıdır. Enerji özelliği olan ve tıbbi açılımlı bir yöntemdir. Cihaz sayesinde vücutta bulunan olumsuz frekanslar vücuttan çekilir, terse çevrilerek yine cihaz aracılığılya vücuda verilir. Bu işlem esnasında herhangi bir kimyasal ilaç kullanılmaz. Bu nedenle de hemen her sigara tiryakisi üzerinde uygulanabilme özelliği taşımaktadır. Yapılan bu işlemle hastalık olumlanmış olur. Biorezonans yöntemi sayesinde vücuda zarar veren, onun bütünlüğünü bozan zararlı frekansların tümü temizlenmiş olur. Eğer kalp piliniz yoksa ya da hamile değilseniz başka hangi durumunuz olursa olsun biorezonans tedavisine başvurabilirsiniz. Sadece birkaç seansla sigaradan sonsuza kadar kurtulmanız mümkün!