Sigara Bırakma Yöntemi

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN BİR IŞIK YAKIN…

  • Sigaradan kurtulmak hayatınızdaki büyük hedeflerden biri ancak bu süreçte  yaşayacağınız olumsuzluklar sigaranın zararlarını görmenize engel mi oluyor?
  • Bugüne kadar yeterince sigara tükettiğinizi ve artık bu illeti bırakmanın iyi olacağını mı düşünüyorsunuz?
  • Sigaranın bedeninize zarar verdiğini mi hissetmeye başladınız?
  • Sigarayı bırakmayı kafanıza koydunuz ama yardıma mı ihtiyacınız var?
  • Sigarayı kolay şekilde bırakmak mümkün olsa yine sigara içmeye başlar mısınız?

Sigarayı bırakmayı kolaylaştıran bir yöntemimiz var. Sigarayı bırakmak istiyorsanız Biorezonans Sigara Bırakma yöntemi ile tanışın.

Biorezonans sigarayı bırakma yöntemi vücuda nikotini unutturmayı amaçlar. Terapi uygulamasının sonrasında eski alışkanlığa bağlı olarak kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanına karşı tepki gösterir. Kişi sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek artık anlamını yitirir ve kişide var olan yoğun fiziksel istek ortadan kalkar.

Sigarayı Bırakmaya Hazır Mısınız

Sigarayı artık hayatınızda istemiyorsanız, vücudunuza verdiği zararları ile ilgili söylemlere kulaklarınızı tıkamaktan sıkıldıysanız, sigarayı bırakmak için hazırsınız demektir. İhtiyacınız olan tek şey destek! Terapiler, kalp pili kullananlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve başarı oranlarıyla yüz güldüren sonuçlara imza atan bu yöntem on binlerce kişiye bağımlılıklarından kurtulmada yardımcı olmaya devam ediyor.

Biorezonans Sigara Bırakma yöntemini, Sigaradan kurtulmak isteyen herkese öneriyoruz.

Kalp pili kullananlar ve hamileler dışında Sigara Bırakma Terapileri herkese uygulanabiliyor. Sigarayı bırakmak konusunda istekli olan kişilerde ağır hastalıkların bulunması biorezonans seansları için engel değil. Biorezonans Terapi uygulamalarında, nikotin alışkanlığı arttıkça uygulamanın başarısı da artmaktadır. Uzun yıllardır sigara kullanan kişilerde ya da fiziksel alışkanlığın uç noktalarda olduğu durumlarda Sigara Bırakma Terapilerinin etkinliğinin daha yüksek olduğunu görüyoruz. Biorezonans Sigara Bırakma yönteminde, nikotin isteğinin azalması Sigara Bırakma terapilerinin önemli özelliğidir. Nikotine karşı duyulan fiziksel alışkanlık; sigaranın kullanıldığı süre ve içilen günlük miktar doğrultusunda artar. Rezonans terapilerinde madde bağımlılığı arttıkça, terapinin tetiklediği temizlenmenin etkisinin de artacağını biliyoruz. Biorezonans Sigara Bırakma yönteminin olumlu etkileri vücut ne kadar kirli ise o kadar yüksek olacaktır. Yeter ki seans bitiminde yeterince su içilerek temizlenebilmesi için vücut desteklensin.

BİOREZONANS SİGARA BIRAKMA YÖNTEMİ

Biorezonans ile sigarayı bırakma yöntemi, sigara içme isteğini azaltarak, tek seansta sigaranın bırakılabilmesine yardımcı olur.

Biorezonans makinesi ile uygulanan terapi için genelde bir seans yeterlidir. Biorezonans sigarayı bırakma seansı rezonans makinesi ile uygulanır. Bu terapide vücudun yeni duruma uyumu açısından uygulamayı takip eden ilk 72 saat çok önemlidir. Sigaraya karşı direncin oluştuğu bu süre en riskli zamandır. Bu süreçte yoğun sigara isteğinin oluşması beklenmez. Üç ay içinde yeni bir seans isteme hakkına sahipsiniz.

Megalife Sigara Bırakma Merkezi | 0216 223 00 43 | Kartal / İstanbul

error: İçerik koruma altında !!
Scroll to Top