Sigara Bırakma Terapisi

Hayatınızın bir noktası sizin için aydınlanma sürecinin başlangıcı olmaya adaydır ve bu süreç eğer sigara kullanıyorsanız mutlaka sigarayı bırakma süreci olmalıdır. Çünkü sigara, kullanıcısını içten içe ve çok hızlı şekilde kemiren, yok eden önü alınamaz bir ilettir. Öyle ki sigara kullanıcıları arasında yapılan söyleşilerde birçoğunun sigara içmeye ilk başladıkları dönemde devamlı bir kullanıcı olmaya niyetli olmadıkları, sadece meraktan denedikleri ancak sonrasında isteseler de bir türlü sigarayı bırakamadıkları ortaya çıkmıştır. Sigara Bırakma Terapisi

Sigara Bırakma Terapisi

Sigara kullanımının her geçen gün daha alt yaş sınırına çekilmesi ile birlikte gündeme gelen sigara bıraktırma merkezleri bu alanda ciddi girişimlerde bulunmaktadır. Bununla birlikte sigara bırakmada en etkili kilit nokta kişinin kendisidir. Kendi iradesine güvenen ve zorluklara karşı dik durmayı başaran sigara tiryakileri önünde sonunda başarıya ulaşacaktır.
Sigarayı bıraktırma noktasında adından sıkça söz ettiren merkez biorezonans terapi merkezidir. Biorezonans oldukça titizlikle hazırlanmış bir cihaz uygulamasıdır. Cihaz vücudun işleyen frekans sistemindeki aksaklık yaratan frekansların üzerinde çalışarak bu frekansları düzenlemeye odaklıdır. Üzerinde çalışılan ve olumlandırılan frekanslar tekrar vücuda verilerek uyumlu işleyen frekans ağı tekrar kurulur. Kısa süren seanslar, birçok hastalığın tedavisinde ayrıca sigara, alkol gibi bağımlılıklardan kurtulma aşamasında etkili olması gibi artılarla öne çıkan bu uygulama sizin de derdinize çare olacaktır!

Cihazın en büyük özelliği aksaklık yaratan frekansları ortadan kaldırmak olduğu için sigara kullanıcısı eski günlerinin üzerine bir sünger çeker ve hiç sigara kullanmamış gibi temiz bir geçmişe sahip olur. Tabi bunu vücudun kirlenmişliği için söylemek mümkün değil. Çünkü sigara tiryakiliği vücutta başta akciğer olmak üzere birçok organa zarar vermekte, hatta telafisi olmayan hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Bizim bahsettiğimiz nokta psikolojik boyutu. Hasta, sadece psikolojik olarak sigara kullanmamış gibi hissedeceği için sigaraya özlem duymayacak ve sonuçta tekrar sigaraya başlama riski oluşmayacaktır. Bu noktadan sonra hasta sigaraya veda etmiş olur ve sigara geçmişi beyninden tamamiyle silinir. Biorezonans terapilerin tek koşulu tek bir içimlik bile olsa vücuda tekrar sigaranın tanıtılmamasıdır. Eğer bu durum gerçekleşirse hasta ilerlediği bütün süreci kendi elleiryle yok etmiş olur. Yani kısacası biorezonans terapi uygulamasının sonuca ulaşmasını istiyorsanız bir daha sigaraya asla dokunmamalısınız!