Frekanslar ve Hayatımıza Etkileri

Frekanslar ve Hayatımıza Etkileri

Frekanslar ve Hayatımıza Etkileri

Frekanslar diğer ifadeyle titreşimler hayatımızın ta kendisini ifade eder. Gözle görülmedikleri için pek fark edilmeseler de hayatın özü diye tabir edilirler.

Titreşimler ve onların hayatımıza etkileri dün hayatımıza giren yeni bir mevzu değildir. Bundan uzun yıllar önce (yaklaşık 100 yıl kadar önce) Nicola Tesla tasarımı kendisine ait olan bir deprem ölçer icat etmiştir ve şu sözlerle frekansların önemini vurgulamıştır: “birkaç saniye içinde binanı titremeye başladığı hissettim. 10 dakika daha devam etseydim hem binayı hem de sokağı yıkabilirdi. Aynı cihazla Brooklyn Köprüsü’ nü 1 saatten daha kısa süre içinde East River’ a indirebilirdim.” Aslında bu ifadeyle titreşimlerin sırrının büyük ölçüde çözüldüğünü söyleyebiliriz.

Her şeyin özünü enerji oluşturur. Tıpkı düşünceler gibi. Düşünceler de birer enerji kaynağıdır. Enerjinin bütünü sürekli titreşim halinde olduğu için salınım oluşturması kaçınılmazdır. İnsanoğlu olarak bizler de birer titreşim topluluğundan oluşuyoruz. Titreşim seviyemiz düşük olduğu için yeryüzündeçökeltilmiş halde varlığımızı sürdürüyoruz. Aynı zamanda bizim titreşimimizle benzerlik gösteren diğer varlıkları görebiliyoruz.

Bedenimizin ortalama titreşim sayısı 300 kadardır. Doğaüstü güçler dediğimiz kavramı tam da bu noktada devreye girer. Hepimizde olmayan değişik güçlere sahip olan insanların vücut titreşim sayısı 500’ e kadar çıkmaktadır. Bu titreşimlerin 88’ lere çıkması durumunda kimilerinin kabul etmediği kimi kesimin ise varlığını kabul ettiği medyumluk güçler ortaya çıkmaktadır.

Evrenin temelini oluşturan titreşimler bir teknolojik gelişme gösterir boyutta değişim ve gelişim göstermektedir. Kişilerarası uyumda her geçen gün önemi artan titreşimler ilerleyen zamanlar eş seçiminde de belirleyici olmaya başlayacak gibi görünüyor.

 

Frekansları Kullanarak Hastalıkları İyileştirebilirsiniz

Vücudumuzdaki her organ kendine özgü bir titreşime sahiptir. Diğer ifadeyle organlarımız farklı titreşim özelliklerine sahiptir. Bir organımızda oluşan hastalık bu organdaki titreşimlerde de sorun olduğu anlamına gelir. Kalbin sahip olduğu titreşimlere ters düşen titreşimlerin vücuda sıklıkla girmesi kişide kalp krizi riskini tetikler. Söz gelimi dozer kullanıcılarının uzun süreli bu işi yapmaları onların kalp krizi geçirme olasılığını arttırır. bu nedenle vücut için zararlı titreşimleri vücuttan uzak tutmak sayesinde hastalıkları önleyebiliriz.