Doğal Yöntemle Sigarayı Bırakma

Doğal Yöntemle Sigara Bırakma

Doğal Yöntemle Sigara Bırakma

Kendi kendinizi yeterince zehirlediğinizi düşünüyor ve artık sigarayla vedalaşacağınız zamanın geldiğini biliyorsanız harekete geçmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmamış demektir. Tek yapmanız gereken son sigaranızı içerek hayatınız için yepyeni, dumansız ve kesinlikle daha sağlıklı günlere yelken açmak. Sigarayı bırakmak için deneyeceğiniz yollar tamamen sizin ve çevrenizin taşıdığı özelliklere göre şekillenecektir. Söz gelimi ilaç kullanarak doktor kontrolünde sigarayı bırakma yolunu seçeceğiniz gibi nikotin bantı ya da nikotin sakızı gibi küçük yardımcılardan destek almak yoluyla da sigarayı bırakmayı deneyebilirsiniz. Uzman desteği olmadan olmaz diyorsanız biorezonans terapi uygulamasıyla sigarayı bırakabilirsiniz. Bunların dışında Doğal Yöntemle Sigarayı Bırakma için doğadan destek alarak doğal olan yolu seçebilirsiniz.

 

Doğal Yöntemlerle Sigara Nasıl Bırakılır?

 

Yeşil Yulaf Mucizesi:

Yabani yulaf olarak da bilinen yeşil yulaf sigara bırakma aşamasında destekleyici bir bitkidir. Yapılan araştırmalarda bu bitkinin sigara yoksunluk belirtilerini baskıladığı ve büyük ölçüde ortadan kaldırdığı ortaya çıkmıştır. Yeşil yulafı kullanmanın en güvenli yolu kapsül şeklinde alımıdır.

 

Kedi Otu:

Kedi otu bitkisi bitkisel bir sakinleştirici olarak öne çıkmaktadır. Sigaradan tiksindiriyor olması da bu bitkinin ilginç bir özelliğidir. Kedi otu bitkisi, beyindeki gaba reseptörleri ile etkileşime geçer ve bu sayede sakinleştirici etkisi devreye girmiş olur. Bu bitkinin aynı zamanda depresyon, sinirlilik ve anksiyete bozukluğu tedavisinde etkili olduğu bilinmektedir. Mutlaka doktor gözetiminde ve uygun şartlar kedi otu bitkisini kapsül ya da toz şeklinde kullanabilirsiniz.

 

Ginseng:

Ginseng bitkisi böbrek üstü bezleri için tonik görevi görür, aynı zamanda kandaki kortizol seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Bu bitki duygusal çalkantıların yatıştırılmasında etki eder. Sigara bırakma aşamasında yaşadığınız gerginlikleri ginseng ile azaltmanız mümkün. Ginseng strese iyi gelir, duygusal halinizi düzenler ve konsantrasyonunuzu arttırır.

 

Acı Biber:

Acı biber sigaradaki kimyasal maddelerin zararlı etkilerine karşı solunum sistemine duyarsızlık kazandırır. Aynı zamanda acı biberin içeriğinde bulunan maddeler antioksidan özelliğiyle sigaranın akciğere verdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yardım eder. Bu bitkiyi 1 bardak suyun içine 1 tutam atarak azar azar içebilirsiniz. Özellikle sigara içme isteğiniz geldiğinde bu suyu içerek sigara isteğinizi baskılayabilirsiniz.

 

Biorezonans Terapi Kesin Çözüm

Doğal yöntemleri kullanarak sigarayı bırakmayı başaramadıysanız sizin için biorezonans terapi uygulaması kesin sonucu sunacaktır. Bilinen klasik yöntemlerin dışında ve son derece etkili olan biorezonans uygulaması sayesinde vücudunuzdan sigaraya dair bütün izler silinecek ve hiç sigara içmemiş gibi sigaraya karşı isteksiz olacaksınız. Üstelik enerji uygulama temelli olan biorezonans terapisi ilaçsız bir uygulama olması nedeniyle de yoğun rağbet görmektedir.