Biorezonans Nedir

Biorezonans NedirAlerjik reaksiyonlar, nedeni bir türlü saptanamayan çeşitli hastalıklar, vücuda yapışıp kalan fazla kilolar ve kronik yorgunluklar insan bedenine rahatsızlık veren durumlardır. Günlük yaşam kalitesinin düşmesine neden olurken aynı zamanda kişiyi psikolojik olarak yoran bu sıkıntılar bazen hafif boyutlarda seyrederken bazen de oldukça ciddi noktalara ulaşabilmektedir. Özellikle üst boyutlardaki şikayetler kişiyi fazlaca etkileyerek psikolojik rahatsızlıklar yaşamasına kaynaklık eder. Bahsettiğimiz bu rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bir yöntem olan biorezonans yöntemi kolay uygulanabilir olması, kısa sürede sonuç vermesi, etkili olması gibi sahip olduğu daha birçok artı değerle öne çıkmakta ve her geçen gün kullanımı yaygınlaşmaktadır. Biorezonans Nedir?

 

Biorezonans Tam Olarak Nedir?

İnsan doğası oldukça komplike bir özellikle örülüdür. Elektromanyetik frekanslar yayarak kendi iç dengesini kuran insan organizması her durumda farklı bir frekans zinciri oluşturur. Öyle ki hasta bir insan ile sağlıklı bir insanın yaydığı frekans birbirinden oldukça farklıdır.

Vücudumuz herzaman bakteri, virüs, mantar, toksin ve alerjen gibi hastalığa zemin hazırlayan mikroorganizmaların saldırısına açık haldedir. Bu parazitler insan vücudunun normal seyreden frekans değerlerina zarar vererek normal şekilde çalışmasına engel olur.

Biorezonans bir cihaz uygulamasıdır ve enerji özellikli tıbbi bir yöntemdir. Diğer ifadeyle bu tedavi şeklinin teknik olmasından ötürü kimyasal ilaçlar kullanılmamaktadır. Biorezonans tedavisi, vücuda elektromanyetik frekanslar uygulanması şeklinde hayata geçirilir. Bahsettiğimiz tedavi şeklinin temel mantığı insan vücuduna zarar veren frekansları biorezonanas cihazı sayesinde terse çevirerek hastaya tekrar göndermek ve hastalığı olumlamaktır. Olumlamaktır diyoruz çünkü birbirinin tam zıttı olan iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir yani sıfırlanır ve zararsız hale gelir. Tedavi işte aslında bu kadar basit ve başarı odaklıdır. Bu nötrleşme sayesinde vücutta bulunan zararlı bakteriler, virüsler, ağır metaller vücuttan atılmış, diğer ifadeyle temizlenmiş olur. İşte biorezonans hastaya ağrı sızı yaşatmadan temiz ve kesin tedavi garanti etmektedir.

Biorezonans tedavisi sayesinde vücutta bütünlüğü oluşturan titreşim ağına zarar veren yabancı frekanslar ortadan kalkar. Böylece hasta aynı zamanda stresten arınmış olur ve sistem tekrar düzgün şekilde işlemeye başlar.

Biorezonansın vücuda yan etkilerinin olup olmadığı en sık sorulan sorulardan biri olmakla birlikte hastayı bu konuda aydınlatmak amacıyla verilen en iyi örnek cep telefonu örneğidir. Şöyle ki biorezonans cihazının yaydığı elektromanyetik frekans gücü bir cep telefonun yaydığı elektromanyetik frekansların sadece binde biri kadardır. Yani güvenle uygulanabilir bir tedavi şeklidir.