Biorezonans ile Sigara Bırakmak

Biorezonans ile Sigara Bırakmak

Biorezonans ile Sigara Bırakmak

Malum çağın belası durumundaki sigaranın insan sağlığı üzerinde oynadığı oyun her geçen gün daha da tehlikeli bir boyuta ulaşıyor. Özellikle kullanıcı yaşının gitgide aşılara çekildiğini düşünürsek tehlikenin boyutu netleşmektedir. Hal böyle olunca sigaradan kurtulmak için türlü yollar, farklı alternatifler ortaya çıkmaktadır. Biorezonans ile sigara bırakmak bu yöntemler arasında başarı oranı yüksek olan bir terapi yöntemidir.

 

Sigarayı Bırakmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

  • Sigara bağımlılıklar arasında en yaygın bir o kadar da tehlikeli bir illettir. Masum gibi duran, arkadaş sohbetlerine eşlik eden ancak anlamadan bir bağımlılığa dönüşme özelliğine sahip koca bir çıkmazdır. Sırf masum gibi kabul edilmesi ya da kolay bırakılır düşüncesi ile kullanımı oldukça yaygındır. Bu nedenle belki de sigara konusunda bilinçlenmek sigarayı bırakmak için atılacak ilk temel adımdır.
  • Sigarayı bırakmak için kararlı olmak sizin işinizi kolaylaştırır. Sigarayı gözünüzde devleştirmeyin, tersine hayatın içinde var olan küçücük bi olumsuzluktan kurtulacağınızı düşünüp beyninizi bu şekilde yönlendirin.
  • Sigara içilen ortamlardan uzak durun. Size sigarayı anımsatan her ne varsa gözünüzün görmeyeceği yerlere taşıyın. Bu sayede sigarayı hatırlamadan geçireceğiniz saatler artacaktır.
  • Sizi oyalayacak yiyecek ya da içeceklere yönelebilirsiniz. Yalnız bu noktada aman dikkat abur cubur işine kendinizi kaptırıp da hızla kilo almaya başlamayın. Bu noktada sakız imdadınıza yetişebilir. Ara ara beyaz leblebi de atıştırabilirsiniz.
  • Sigarayı bırakmak için kendi çabalarınız dışında bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız biorezonans terapileri ile sigarayı bırakmayı deneyebilirsiniz. Biorezonans terapisi sigarayı bırakmak isteyenlere tam destek sağlamaktadır.

 

Biorezonans Terapisi Nedir Ve Nasıl Uygulanır?

Bu terapi yöntemi kişiye sigarayı unutturmayı amaçlar. Seanslar şeklinde uygulanan yöntemde uygulanan seans sayısı kişinin tedaviye sağladığı katılıma göre değişiklik gösterir. Genellikle tek seansta tamamlanan biorezonans yöntemi vücuda verilen titreşimlerle gerçekleştirilir.

Biorezonans terapisi bir makineyle uygulanır ve oldukça başarılı sonuçlar getirir. İlk seans uygulamasından sonra terapi tamamen sonlanmış anlamına gelmez. İlk seanstan sonraki 72 saat çok önemlidir. Bu süreçte vücut sigaraya karşı direnç kazanma çabası içine girer. 72 saatin bitiminde kişi artık müptelası olduğu sigaraya karşı isteksizdir. Bu nedenle sigara krizleri yaşanmaz.

Biorezonans terapi uygulaması ile sigarayı bırakmak istiyorsanız tek koşul kalp pili kullanmamanız ve gebeliğinizin olmaması. Bunlar dışındaki her durumda bu terapilere katılabilirsiniz.